Telefonunuzda olması gereken 5 Android Oyun

person keremfolder_openGenellocal_offer, access_time 14 Ocak 2016

Cep telefonu ve tablet kullanıcılarının vazgeçilmez uygulamalarından olan oyunlar seyahatlerimizde, hastanede ya da bankada sıra beklerken ya da çok yoğun işlerimizin arasında beyin jimnastiği yapmamız için imdadımıza koşan teknolojinin nimetlerindendir. Mutlaka indirmeniz gereken 5 android oyun araştırdık ve sizin için bir araya topladık.

indirilmesi-gereken-androin-oyun

İşte Mutlaka indirmeniz gereken 5 android oyun

  • Star Wars Galaxy of Heroes

Star Wars Galaxy of Heroes beş milyon kullanıcıya ulaşan indirme sayısı ve efsanevi savaşlarıyla en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Siz de uzay savaşlarını seviyorsanız mutlaka indirin. Oyun ücretsiz ama uygulama içi satın alımlar olabiliyor.

  • Empire: Four Kingdoms

Empire: Four Kingdoms şimdiden 15 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor ve efsane olmaya aday. Bu tür oyunda öğrendiğiniz stratejileri hayatınıza uygulayabilirseniz yaşamınızın hiç de zor olmadığını anlayabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Starlit Adventures

Starlit Adventures her ne kadar çocuksu bir macera gibi görünse de oldukça keyifli ve size atari oyunlarını hatırlatan bir oyun. Onlarca karakter arasından istediğinizi seçebileceğiniz bu oyun da ücretsiz indirilebilir.

android-oyunlar

  • Candy Crush Saga

Candy Crush Saga 1 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla hemen hemen herkesin akıllı telefonunda bulunan bir uygulama. Genelde uzun metrobüs yolculuklarında her yaştan kullanıcı tarafından oynandığını görüyoruz. Bu oyun beyninizi dinlendirmeniz için ideal. Tabi saatlerce oynamamak kaydıyla !

  • Subway Surfers

Enerji ve can probleminin olmadığı bu oyun ise her yaştan 17 milyon kullanıcısıyla en çok oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Her şeyin fazlasının zarar olduğunu hatırlatırken Mutlaka indirmeniz gereken 5 android oyun seçenekleri kişinin zevkine göre değişmektedir. Özellikle strateji oyunlarını dozunda oynadığımızda sosyal hayatımıza katkıları yadsınamaz nitelikte olacaktır.

Bir Cevap Yazın